Movies
Ratings
31
The WailingRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0