Titles you rated
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0