Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0