Movies
Ratings
112
ParasiteRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
StutzRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The TurnaroundRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Pelle the ConquerorRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5