Movies
Ratings
57
Man of SteelRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0