Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 1.5
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5- NoiseRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5