Series
Ratings
167
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 2.5
The Last CzarsRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Wentworth Season 8Rated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5