Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 1.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5