Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0