Titles you rated
127 HoursRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0