Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 1.5