Series
Ratings
16
Stranger ThingsRated ★ 3.0
ArcherRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0