Titles you rated
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5- Anna and the KingRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 4.5
MRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
GracieRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0