Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Blue SpringRated ★ 5.0
Love GhostRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
GirlfriendsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronology of WaterRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0