Series
Ratings
80
Law SchoolRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 0.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
GivenRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5