Movies
Ratings
252
District B13Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
CrashRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5