Movies
Ratings
67
Hear MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0