Series
Ratings
77
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5