Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0- TrickRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The StareRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hardcore HenryRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5