Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Love RainRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0