Movies
Ratings
203
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0