Movies
Ratings
189
The ChaserRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5