Movies
Ratings
669
Good NewsRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
American Pie Presents: Band CampRated ★ 1.5
Carry OnRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Lazy BoyRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
DuelRated ★ 4.0
Outside the WireRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
88 MinutesRated ★ 0.5
SurrogatesRated ★ 3.0