Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 0.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Pacific Rim: The Black Season 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 2.0
WestworldRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0