Movies
Ratings
663
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0