Movies
Ratings
55
Home AloneRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0