Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 3.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Raise Your VoiceRated ★ 1.5
The PuppetRated ★ 1.5
The Secret of MoonacreRated ★ 2.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
GoneRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.5
Executive DecisionRated ★ 0.5
The GhostRated ★ 0.5
Ice PrincessRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 1.0
Bring It On AgainRated ★ 2.0
The PacifierRated ★ 1.0
The MedallionRated ★ 0.5
Cheaper by the DozenRated ★ 0.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 1.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.0
A Cruel AttendanceRated ★ 1.0