Movies
Ratings
401
300Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5