Titles you rated
FailanRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 2.5