Series
Ratings
20
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0