Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0