Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Halo Season 2Rated ★ 4.0
Halo Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5