Movies
Ratings
133
Hear MeRated ★ 5.0
SeaspiracyRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
AtlasRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5