Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5