Movies
Ratings
178
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5- CassiopeiaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0