Movies
Ratings
178
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5