Series
Ratings
31
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Family Outing Season 2Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0