Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 1.0
True HauntingRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 3.0
EricRated ★ 2.5
Good American FamilyRated ★ 3.5
Grey's Anatomy Season 21Rated ★ 3.5
Grey's Anatomy Season 20Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0