Series
Ratings
221
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 2.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0