Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5