Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 3.0