Titles you rated
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
Pom PokoRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0