Series
Ratings
363
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 1.5
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5