Titles you rated
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0