Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5