Movies
Ratings
808
Frozen IIRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0