Titles you rated
SicarioRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Lamborghini: The Man Behind the LegendRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
YarnRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5