Titles you rated
TrainspottingRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5- My Ghost Girl FriendRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Queer My FriendsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.5