Titles you rated
- School RumbleRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Haruka Nogizaka's SecretRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0