Series
Ratings
111
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 5.0
A je to!Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 7Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려6Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
The Fairly OddParentsRated ★ 2.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0